+371 28062626 info@skano.lv

Villinki

Ilgtspējīgas vērtības

Oriģinālas bērza koka mēbeles Villinki sērijas veidolā, kuru ideja ir dzimusi Somu līča salās un to raksturo ziemeļu skaistums, izturība un daudzveidīgs pielietojums. Augstas kvalitātes Villinki mēbeļu sērija kalpos visu jūsu mūžu.

Plašs pielietojums

Villinki mēbeles sniedz patīkamas izjūtas gan uz tām skatoties, pieskaroties, kā arī tās lietojot. Vitrīnas skapjus ar bīdāmām rūdīta stikla durvīm un skapju moduļus ar koka durvīm var izmantot attiecīgi vēlmēm un vajadzībām – kā grāmatu plauktu, dažādu kolekciju un dekoratīvu priekšmetu uzglabāšanai vai galda piederumu uzglabāšanai. Moduļus novietojot vienu uz otra vai blakus, ļoti vienkārši var izveidot kombināciju gan dzīvojamā istabā, ēdamistabā, gan arī bērnu istabā vai birojā.

Viegli izvietot

Vitrīnām izmantotas viegli bīdāmas metāla sliedes, kas uzstādītas moduļa augšdaļā, tādējādi tās nav redzamas un neuzkrāj putekļus. Papildus mēbeļu sērijā ietilpst arī dažādi atvilktņu un plauktu moduļi, ēdamgalds ar krēsliem un rakstāmgalds. Villinki ražošanā ir ņemta vērā videi draudzīgu materiālu izmantošana, apdarē izmantotas krāsas un beices uz ūdens bāzes. Villinki sērija tiek izgatavota izmantojot gan pieredzējušu rokdarbnieku galdniecības prasmes, gan arī mūsdienu labākās tehnoloģijas, kas nodrošina ideālu rezultātu.

Standarta toņi

Tumši brūns 03 Balts 11

Īpašā pasūtījumā pieejamie krāsu toņi

02
Gaiši brūns 02 Kastanis 04 Antīki balts 08
Woodwash 12  Ozols 13 Zilpelēks 14
Moka 16
lvLatvian