+371 28062626 info@skano.lv

Skano Classic

Mēbeļu sērija Skano Classic turpina 19. gadsimta meistaru tradīcijas un gadsimta senu moduļa sistēmas dizainu. Šīs elegantās un praktiskās grāmatu plauktu sistēmas ražošanas aizsākās 1994. gadā

Mūsdienīga galdnieku darba rezultātā Skano Classic no savas pirmatnējās izmantošanas jomas – mājas ofisa un bibliotēkas ir nokļuvis arī citur. Mēbeles tiek izmantotas dzīvojamā istabā, ēdamistabā, kā arī bērnu istabā un priekšnamā, tādējādi ir radīti arī jauni elementi mūsdienu vajadzībām.

Skano Classic produktu sērijas pamatelementi ir plauktu, cokolu un griestu moduļi, no kuriem var izveidot dažādas sienas sekcijas. Plauktu sistēmā iederas arī kolekcijas rakstāmgaldi, grozāmi grāmatu plaukti, dīvānu galdi, krēsli, ēdamgaldi ar krēsliem, žalūziju skapji un pakaramie – kopā 80 dažādi produkti.

Izmantotie materiāli ir kvalitatīvs bērza koks, finieris un saplāksnis. Tādējādi no plaša klāsta materiāliem un ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību tiek radītas mēbeles, kas savā būtībā vienmēr paliks 19. gadsimtā.

Standarta toņi

02
Gaiši brūns 02 Tumši brūns 03 Kastanis 04

Īpašā pasūtījumā pieejamie toņi

Antīki balts 08 Sniegbalts 11 Woodwash 12
Ozols 13 Zilpelēks 14 Moka 16
lvLatvian