+371 28062626 info@skano.lv

Skano mēbeļu apkopes instrukcija

MĒBEĻU IZVIETOŠANA

Mēbeles izvieto telpās, kuru temperatūra ir no +5 līdz +35 C grādiem un relatīvais gaisa mitrums 30-70%. Nenovietojiet mēbeles tuvu apkures ķermeņiem. Karstais gaiss var izraisīt mēbeļu žūšanu un deformāciju.

Lai izvairītos no mēbeļu balēšanas sargājiet mēbeļu virsmas no tiešiem saules stariem. Tieši saules stari izmaina spoguļu virsmu toni un kaltē ādas mēbeļu virsmas.

MĒBEĻU ĪPAŠĪBAS

Koks un naturāla āda ir dabīgi materiāli, dažādām mēbelēm var būt nelielas toņu atšķirības. Ja produkti iegādāti atsevišķos laikos, tiem var būt nelielas ārējas un toņu atšķirības.

Iekštelpās izmantoto apkures sistēmu dēļ koka detaļu savienojuma vietās var rasties mikroplaisas. Koka materiāla piebriešanas un saraušanās dēļ var rasties nelielas atšķirības priekšmetu vispārējos izmēros.

MĒBEĻU TĪRĪŠANA

Koka mēbeles tīriet ar mīkstu, mitru lupatu. Nepieciešamības gadījumā izmantojiet plaši izplatītos ne-abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, kas paredzēti koka virsmām.

Dabīgas ādas mēbeles tīriet ar sausu vai nedaudz mitru lupatu.

Nubuka ādas virsmas tīriet ar putekļu sūcēju un problemātiskās vietas ar birsti.

Lai izvairītos no ūdens radītiem pleķiem, uz mēbelēm nonākušos netīrumus notīriet uzreiz. Vissvarīgāk mēbeļu virsmu pēc tam uzreiz nožāvēt ar lupatu.

Mēbeļu atsvaidzināšanai izmantojiet pārdošanā esošos mēbeļu apkopes līdzekļus, sekojot to instrukcijai. Nekādā gadījumā nedrīkst izmantot tīrīšanas līdzekļus ar stipru iedarbību (tādus, kas satur amonjaku, alkoholu vai mīkstinātāju)!

Noteikti jāizvairās no alkohola, kafijas un citu šķidrumu ar spēcīgu krāsu tiešas un ilglaicīgas saskares ar mēbeli. Izvairieties no mēbeles saskares ar asiem priekšmetiem.

Garantija netiek piemērota mēbeļu mehāniskiem bojājumiem, bojājumiem, kas radušies no šķidruma un karstuma.

Mīksto mēbeļu apkopi vislabāk veic speciālisti, kas piedāvā attiecīgos tīrīšanas pakalpojumus.

MĒBEĻU LIETOŠANA

Uz mēbeļu durvīm un atvilktnēm nedrīkst karināts papildu priekšmetus. Lai izvairītos no skapju durvju eņģu un atvilktņu deformēšanās, durvis un atvilktnes jāaizver mierīgi un jātur aizvērtas.

Uz mēbelēm nedrīkst novietos karstus priekšmetus bez karstuma paliktņa. Uz mēbelēm nokļuvušie šķidrumi jānoslauka uzreiz ar tīru, mīkstu lupatu.
Ja mēbeļu savienojumu vietas, kurās izmantoti uzgriežņi, skrūves, savilcēji, paliek vaļīgas, tās ik pa laikam jāpievelk, jānostiprina.

Griežot uz koka galda izmantojiet dēlīti.

Pārvietojot mēbeles no vienas vietas uz otru, tās nedrīkst vilkt, bet tās jāpaceļ. Mēbeles velkot, stiprinājuma vietas var deformēties.

lvLatvian